KAHVE DİYARİ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Verusaturk’un girişim sermayesi yatırımları arasında yer alan yerli kahve zinciri,  gıda üretimi ve perakende alnında faaliyet gösteren Kahve Diyarı  kuruluşundan bugüne sahip olduğu şube ve franchise ağını genişleterek, hızlı büyümesini sürdürmüş, yerli kahve zinciri sektöründe ‘’Kahve Diyarı’’ markası ile ilk 3’e girmeyi başarmıştır.

5.000 m²’lik üretim tesisinde yürüttüğü AR-GE çalışmaları ile frenchise’larına özel nitelikli ürünler geliştirerek markasına farklılık kazandırmaya devam etmektedir. Yerli kahve ve gıdada sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ve menülerini güçlü sevkiyat ağı ile frenchiselarına ulaştırmaktadır.  

2023 yılına kadar Kahve Diyarı konseptleriyle 200, Hale Patisserie markaları ile 200, yeni markası Sıcak Şerbet Baklava ile 200 olmak üzere toplam 600 şubeyle hizmet sunmayı planlayan grup, 5 binden fazla kişiye istihdam fırsatı sağlamayı hedeflemektedir.

Verusaturk, sermayesi 20.500.000 TL olan Kahve Diyarı’nda %50 pay sahibidir. Bu ortaklık ile şirket, yaygın şube ağını büyütmeye, marka bilinirliği, ürün ve hizmet kalitesini geliştirmeye devam edecektir.

 www.kahvediyari.com.tr